Vršičev izenačujoči gol daje nekaj upanja, tudi Maribor še v igri

30. julij 2011 ob 07:18 | 81
Nogometaši Olimpije so pred 9.000 gledalci v Stožicah večji del tekme proti Austrii prevladovali, toda več od remija 1:1 niso mogli iztržiti. Zadel je Dare Vršič.

Olimpija se je pogumno lotila zahtevnega izziva in zlasti v prvem polčasu prevladovala, toda pravega strela na gol kar ni bilo in le odličnemu Vršiču se lahko zahvali, da v letošnji evropski sezoni ostaja neporažena. Ekipa z Dunaja je dosegla svoje, dosežen zadetek ji daje večje možnosti pred povratno tekmo 3. predkroga Evropske lige, ki bo čez en teden. Strelec je bil v 33. minuti Roland Linz, ob koncu, ko je Olimpiji vidno pošla sapa, pa bi lahko gostje dosegli še en zadetek, saj je bilo v Olimpijinem kazenskem prostoru zelo vroče.