Slovenski rokometaši so povsem razbili črnogorsko reprezentanco

Slovenski rokometaši so povsem razbili črnogorsko reprezentanco. Po nekoliko slabšem, previdnem in medlem začetku so Slovenci v drugi polovici tekme postavili stvari na svoje mesto in pokazali, da so iz pravega testa za osvojitev evropskega rokometnega vrha. Tekma se je končala z izidom 19 : 28. Kot za šalo so začeli polniti mrežo črnogorskega vratarja in si priigrali veliko prednost, ki je ob koncu tekme znašala kar devet golov. Odločilno vlogo je v drugem polčasu imel tudi vratar slovenske izbrane vrste Urbana Lesjaka, ki je z ... več Slovenski rokometaši so povsem razbili črnogorsko reprezentanco. Po nekoliko slabšem, previdnem in medlem začetku so Slovenci v drugi polovici tekme postavili stvari na svoje mesto in pokazali, da so iz pravega testa za osvojitev evropskega rokometnega vrha. Tekma se je končala z izidom 19 : 28. Kot za šalo so začeli polniti mrežo črnogorskega vratarja in si priigrali veliko prednost, ki je ob koncu tekme znašala kar devet golov. Odločilno vlogo je v drugem polčasu imel tudi vratar slovenske izbrane vrste Urbana Lesjaka, ki je z vrhunskimi obrambami močno pripomogel k temu, da je Slovenija povedla. Za najboljšega igralca tekme je bil izbran Marko Bezjak.