Barcelona v zadnjih minutah zapravila štiri zadetke prednosti

Pretekli konec tedna je v svetu španskega futsala postregel s tekmo, ki je navdušila ljubitelje te vse bolj priljubljene igre. Drugouvrščena Barcelona je gostovala pri precej bolj skromni Cartageni (12. mesto), a vseeno ni uspela vknjižiti zmage. Katalonski velikan je vodil že s 5:1, a sledil je epski povratek domačih. Štirje zadetki v zadnjih osmih minutah in pol, zadnji je bil dosežen le 19 sekund pred iztekom časa. Navijači v dvorani so noreli, igralcem Barcelone pa ni bilo najbolj jasno, kaj se pravzaprav dogaja... Vir - Blaž ... več Pretekli konec tedna je v svetu španskega futsala postregel s tekmo, ki je navdušila ljubitelje te vse bolj priljubljene igre. Drugouvrščena Barcelona je gostovala pri precej bolj skromni Cartageni (12. mesto), a vseeno ni uspela vknjižiti zmage. Katalonski velikan je vodil že s 5:1, a sledil je epski povratek domačih. Štirje zadetki v zadnjih osmih minutah in pol, zadnji je bil dosežen le 19 sekund pred iztekom časa. Navijači v dvorani so noreli, igralcem Barcelone pa ni bilo najbolj jasno, kaj se pravzaprav dogaja...