Crvena zvezda na krilih Pavkova šokirala Liverpool

Crvena zvezda je pripravila veliko presenečenje, saj je na razprodani Marakani v Beogradu s sanjsko predstavo premagala Liverpool, lanskega finalista lige prvakov, z 2:0. Beograjčani so v prvem polčasu boljšo igro kronali z dvema goloma, v drugem pa spretno ubranili prednost in ostali neporaženi še na šesti evropski tekmi na domačih tleh. Rdeče-beli so tekmo z Liverpoolom začeli odločno, medtem ko so bili gostje zelo zadržani in so očitno podcenjevali Beograjčane. Namesto da bi Liverpool narekoval ritem tekme, je ubral lagoden pristop, ... več Crvena zvezda je pripravila veliko presenečenje, saj je na razprodani Marakani v Beogradu s sanjsko predstavo premagala Liverpool, lanskega finalista lige prvakov, z 2:0. Beograjčani so v prvem polčasu boljšo igro kronali z dvema goloma, v drugem pa spretno ubranili prednost in ostali neporaženi še na šesti evropski tekmi na domačih tleh. Rdeče-beli so tekmo z Liverpoolom začeli odločno, medtem ko so bili gostje zelo zadržani in so očitno podcenjevali Beograjčane. Namesto da bi Liverpool narekoval ritem tekme, je ubral lagoden pristop, prepustil pobudo srbskemu prvaku in bil kaznovan z dvema goloma že po pol ure igre. Veliki beograjski junak je postal 24-letni napadalec Milan Pavkov, strelec obeh zadetkov v razmiku sedmih minut.