Dončić glavna zvezda hokejske tekme

Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan vodi slovenski zvezdnik Anže Kopitar, so v severnoameriški ligi NHL gostovali v Dallasu, kjer v ligi NBA domuje in uspešno igra njegov rojak, Luka Dončić, ki si je ogledal tekmo. Kralji so premagali teksaške zvezde z 2:1, s čimer so splezali iz NHL-kleti, saj niso več najslabša ekipa prvenstva NHL. Kopitar je na ledu preživel malov eč kot 20 minut, v tem času pa je proti vratom Dallasa sprožil tri strele, a ostal brez točke. Tekmo v svoji domači dvorani si je ogledal tudi Dončić. Pred tekmo ... več Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan vodi slovenski zvezdnik Anže Kopitar, so v severnoameriški ligi NHL gostovali v Dallasu, kjer v ligi NBA domuje in uspešno igra njegov rojak, Luka Dončić, ki si je ogledal tekmo. Kralji so premagali teksaške zvezde z 2:1, s čimer so splezali iz NHL-kleti, saj niso več najslabša ekipa prvenstva NHL. Kopitar je na ledu preživel malov eč kot 20 minut, v tem času pa je proti vratom Dallasa sprožil tri strele, a ostal brez točke. Tekmo v svoji domači dvorani si je ogledal tudi Dončić. Pred tekmo so mu domače zvezde podarile zeleni dres s številko 77, a jim tudi to ni pomagalo do zmage, čeprav je na tribuni sedel oblečen v zeleno, pri čemer so ga hokejski navijači navdušeno pospremili z gromkim aplavzom.