Dončić obležal, a ponovno prispeval 15 točk in 8 podaj

Košarkarji Dallasa so že šestič zapovrstjo zmagali pred domačim avditorijem, tokrat proti Bostonu (113:104). Že v prvi tretjini je iz treh poskusov zadel tri trojke in dodal še pet podaj. Niti enkrat v sezoni se še ni zgodilo, da komaj 19-letni Ljubljančan ne bi prispeval dvomestnega števila doseženih točk, njegovo dosedanje povprečje je 19,2 točke na dvoboj, je pa sinoči izenačil osebni rekord po številu asistenc. Za nekaj vročih trenutkov na parketu je poskrbel v četrti minuti tretje četrtine, ko je mojstrsko ukradel žogo in podal ... več Košarkarji Dallasa so že šestič zapovrstjo zmagali pred domačim avditorijem, tokrat proti Bostonu (113:104). Že v prvi tretjini je iz treh poskusov zadel tri trojke in dodal še pet podaj. Niti enkrat v sezoni se še ni zgodilo, da komaj 19-letni Ljubljančan ne bi prispeval dvomestnega števila doseženih točk, njegovo dosedanje povprečje je 19,2 točke na dvoboj, je pa sinoči izenačil osebni rekord po številu asistenc. Za nekaj vročih trenutkov na parketu je poskrbel v četrti minuti tretje četrtine, ko je mojstrsko ukradel žogo in podal DeAndreju Jordanu, ki je zabil za vodstvo s 66:60. Ko se je nato Luka vračal v obrambo, ga je – medtem, ko je gledal drugam – z udarcem s komolcem v trebuh pokosil Jaylen Brown. Ko se je Dončić pobral, je želel z Brownom razčistiti, a so, preden bi se resneje zaiskrilo, mednju skočili njuni soigralci in ju ločili.