Dončić poskrbel za potezo večera

Real je v tretji tekmi četrtfinala košarkarske evrolige v Madridu premagal Panathinaikos in zdaj vodi z 2:1 v zmagah. Luka Dončič je tokrat prispeval 7 točk, 10 skokov in 3 asistence. Luka Dončić je v nekaj manj kot 28 minutah tokrat zbral sedem točk ob slabem metu (iz igre 3/11, prosti meti 1/2), a bil zato zelo suveren pod obema obročema, saj je zbral kar deset skokov. Ob tem je prispeval tudi tri podaje in eno ukradeno žogo. Izgubil jih je tri. Ob tem je poskrbel tudi za potezo tekme tik pred koncem prvega polčasa, ko je izjemno akcijo ... več Real je v tretji tekmi četrtfinala košarkarske evrolige v Madridu premagal Panathinaikos in zdaj vodi z 2:1 v zmagah. Luka Dončič je tokrat prispeval 7 točk, 10 skokov in 3 asistence. Luka Dončić je v nekaj manj kot 28 minutah tokrat zbral sedem točk ob slabem metu (iz igre 3/11, prosti meti 1/2), a bil zato zelo suveren pod obema obročema, saj je zbral kar deset skokov. Ob tem je prispeval tudi tri podaje in eno ukradeno žogo. Izgubil jih je tri. Ob tem je poskrbel tudi za potezo tekme tik pred koncem prvega polčasa, ko je izjemno akcijo zaključil z agresivnim zabijanjem žoge skozi obroč.