kategorije

Dončić zrežiral preobrat, tekmo odločil met v zadnji sekundi

Košarkarji Dallasa so slabo odprli domači dvoboj z Orlandom. Moštvo iz Teksasa je na cedilu pustil predvsem met iz igre. Ob zaostanku z 10:20 so Telički tako zadeli le dva od desetih poizkusov, ob tem pa so izgubili tudi sedem žog. Ob dolgi klopi, ki jo imajo v tej sezoni pri Dallasu, je tokrat manjši preobrat prinesel Justin Jackson. Ta je v vsega treh minutah igre zbral sedem točk in štiri skoke, hkrati pa dobro zaigral tudi v obrambi. Po njegovi trojki so domači prišli do zaostanka štirih točk pri 19:23, po uspešnem metu za tri točke ... več Košarkarji Dallasa so slabo odprli domači dvoboj z Orlandom. Moštvo iz Teksasa je na cedilu pustil predvsem met iz igre. Ob zaostanku z 10:20 so Telički tako zadeli le dva od desetih poizkusov, ob tem pa so izgubili tudi sedem žog. Ob dolgi klopi, ki jo imajo v tej sezoni pri Dallasu, je tokrat manjši preobrat prinesel Justin Jackson. Ta je v vsega treh minutah igre zbral sedem točk in štiri skoke, hkrati pa dobro zaigral tudi v obrambi. Po njegovi trojki so domači prišli do zaostanka štirih točk pri 19:23, po uspešnem metu za tri točke Tima Hardawayja ml. pa se je na semaforju izpisal rezultat 25:28. Tako se je končala tudi prva četrtina. Luka Dončić, ki je na prejšnjih dveh tekmah z dvema trojnima dvojčkoma skupno zbral kar 60 točk, 27 skokov in 30 podaj, je v prvi četrtini v svojo statistiko vpisal štiri točke, dva skoka in asistenco.