Dragić pokazal mišice Italijanu

Slovenski košarkarski zvezdnik Goran Dragić je z ekipo Miami Heat moral priznati premoč Philadelphii 76ers. Na tretji tekmi prvega kroga končnice severnoameriške lige NBA so bili gostje boljši s 128:108, pa čeprav je Dragić v 27 minutah prispeval 23 točk, osem podaj, dva skoka in ukradeno žogo za ekipo s Floride. Pri Philadelphii je Joel Embiid, ta se je vrnil po poškodbi in odigral svojo prvo tekmo v končnicah, prav tako dosegel 23 točk, Dario Šarić je ob sedmih skokih prispeval dve manj, 19 točk, 12 skokov in sedem podaj pa je k zmagi ... več Slovenski košarkarski zvezdnik Goran Dragić je z ekipo Miami Heat moral priznati premoč Philadelphii 76ers. Na tretji tekmi prvega kroga končnice severnoameriške lige NBA so bili gostje boljši s 128:108, pa čeprav je Dragić v 27 minutah prispeval 23 točk, osem podaj, dva skoka in ukradeno žogo za ekipo s Floride. Pri Philadelphii je Joel Embiid, ta se je vrnil po poškodbi in odigral svojo prvo tekmo v končnicah, prav tako dosegel 23 točk, Dario Šarić je ob sedmih skokih prispeval dve manj, 19 točk, 12 skokov in sedem podaj pa je k zmagi dodal Ben Simmons. Philadelphia v zmagah vodi z 2:1, ekipi pa igrata na štiri zmage. Igra Miamija se je povsem razpadla v zadnji četrtini, ki so jo košarkarji iz Philadelphie dobili s kar 32:14. Dragić je še pred tem dosegel izjemen koš, ko ga je s prekrškom zaustavljal Marco Belinelli (21 točk), vendar Italijan ni uspel preprečiti koša za vodstvo Miamija z 82:78. Dragić je Italijanu pokazal mišice, na noge pa spravil svojo klop in gledalce v dvorani. A nato se je začel pohod gostov.