kategorije

Grozljiva poškodba,stadion obnemel

Fenerbahče je v 25. kolu turškega prvenstva gostil Konyaspor in pred domačimi gledalci izgubil z 2:3, tekmo pa je zaznamovala grozna poškodba napadalca Fernandaa. Devetindvajsetletni Brazilec jo je skupil v prvem polčasu v skoku z gostujočim vratarjem.Stadion je obnemel, Fernandao pa je bil v hudih bolečinah, pogled na njegovo roko pa je razkrival resnost poškodbe. Po nekaj minutah so nesrečnika odnesli z zelenice in ga odpeljali v bolnišnico, po prvih informacijah pa naj bi šlo za zlom roke na dveh mestih. Po noči v bolnišnici ga čaka ... več Fenerbahče je v 25. kolu turškega prvenstva gostil Konyaspor in pred domačimi gledalci izgubil z 2:3, tekmo pa je zaznamovala grozna poškodba napadalca Fernandaa. Devetindvajsetletni Brazilec jo je skupil v prvem polčasu v skoku z gostujočim vratarjem.Stadion je obnemel, Fernandao pa je bil v hudih bolečinah, pogled na njegovo roko pa je razkrival resnost poškodbe. Po nekaj minutah so nesrečnika odnesli z zelenice in ga odpeljali v bolnišnico, po prvih informacijah pa naj bi šlo za zlom roke na dveh mestih. Po noči v bolnišnici ga čaka operacija.