Hrvati objavili, kaj je Luka Dončić naredil na turškem parketu

ISTANBUL – Slovenski košarkarski čudežni deček Luka Dončić je vnovič pokazal svojo kakovost. V prvem krogu evrolige je dosegel skoraj tretjino vseh točk Real Madrida in tako svojo ekipo popeljal do zmage na gostovanju pri Efes Anadoluju z 88 : 74. Osemnajstletnik je dosegel 27 točk in statistični indeks 32. Luka Dončić je za dve točki metal 6 : 8, trojke 3 : 6, proste mete pa 6 : 7. Ob tem je zbral še štiri skoke in prav toliko podaj. 27 točk je njegov osebni rekord v evroligi, indeks 32 pa izenačenje njegovega najboljšega dosežka s ... več ISTANBUL – Slovenski košarkarski čudežni deček Luka Dončić je vnovič pokazal svojo kakovost. V prvem krogu evrolige je dosegel skoraj tretjino vseh točk Real Madrida in tako svojo ekipo popeljal do zmage na gostovanju pri Efes Anadoluju z 88 : 74. Osemnajstletnik je dosegel 27 točk in statistični indeks 32.
Luka Dončić je za dve točki metal 6 : 8, trojke 3 : 6, proste mete pa 6 : 7. Ob tem je zbral še štiri skoke in prav toliko podaj. 27 točk je njegov osebni rekord v evroligi, indeks 32 pa izenačenje njegovega najboljšega dosežka s tekme lani januarja proti Maccabiju.
Posnetek prikazuje zbrane koše mladega talenta in komentarje občudovanja hrvaških voditeljev.