kategorije

Izjemen slalom Neymarja proti Hrvaški

Brazilski superzvezdnik Neymar je očitno že zacelil poškodbo, ki mu je v zadnjih mesecih grenila življenje. Na dvoboju prijateljskem dvoboju proti Hrvaški je dosegel zadetek, ki kaže na to, da je že v pravi formi za nastop na SP. Brazilija je tekmo dobila z 2:0. Brazilski nogometni zvezdnik Neymar se je po več kot treh mesecih prisilnega premora zaradi poškodbe vrnil na igrišča. In to na fantastičen način. Na prijateljski tekmi med Brazilijo in Hrvaško je v igro vstopil v drugem polčasu, v 69. minuti pa po mojstrskem samostojnem prodoru ... več Brazilski superzvezdnik Neymar je očitno že zacelil poškodbo, ki mu je v zadnjih mesecih grenila življenje. Na dvoboju prijateljskem dvoboju proti Hrvaški je dosegel zadetek, ki kaže na to, da je že v pravi formi za nastop na SP. Brazilija je tekmo dobila z 2:0. Brazilski nogometni zvezdnik Neymar se je po več kot treh mesecih prisilnega premora zaradi poškodbe vrnil na igrišča. In to na fantastičen način. Na prijateljski tekmi med Brazilijo in Hrvaško je v igro vstopil v drugem polčasu, v 69. minuti pa po mojstrskem samostojnem prodoru tudi dosegel vodilni gol.
Brazilija je na koncu zmagala z 2:0, drugi gol je v sodnikovem podaljšku dosegel Roberto Firmino.