Izjemen zadetek v 94. minuti dosegel vratar

Vratar Kevin Frans belgijskega četrtoligaša K.R.C. Gent je postal junak tekme, potem ko je v 94. minuti dosegel spektakularen gol. Gostje, ekipa Olsa Brakel, je po prvem polčasu vodila z 2:0 in domači so lovili rezultat. Najprej je z glavo znižal Jorgo Waeghe, potem pa so domači napadali in napadali, a žogo ni hotela v mrežo. Pisala se je četrta minuta sodnikovega podaljška, ko so imeli domači v bistvu zadnji napad. Vratar Genta je bil na robu kazenskega prostora, po podaji pred nasprotnikov gol se je žoga odbila pred noge Fransa, ki je z ... več Vratar Kevin Frans belgijskega četrtoligaša K.R.C. Gent je postal junak tekme, potem ko je v 94. minuti dosegel spektakularen gol. Gostje, ekipa Olsa Brakel, je po prvem polčasu vodila z 2:0 in domači so lovili rezultat. Najprej je z glavo znižal Jorgo Waeghe, potem pa so domači napadali in napadali, a žogo ni hotela v mrežo. Pisala se je četrta minuta sodnikovega podaljška, ko so imeli domači v bistvu zadnji napad. Vratar Genta je bil na robu kazenskega prostora, po podaji pred nasprotnikov gol se je žoga odbila pred noge Fransa, ki je z napol škarjicami dosegel izjemen zadetek. In prinesel olajšanje in točko za Gent.