Ko soigralci pustijo Dončića na cedilu

Dončić poskrbel za kar nekaj video vrhuncev. Za Luko Dončićem je nova odlična tekma, ob zmagi Dallasa nad Atlanto je zabeležil 24 točk, 10 ulovljenih žog, šest podaj, blokado in ukradeno žogo. Pri metu iz igre ni blestel, je pa zadel kar 12 od 15 metov s črte prostih metov. Ključni sta bili tudi njegovi trojki, s prvo je izenačil rezultat sredi tretje četrtine, z drugo pa je ob koncu zadnje četrtine poskrbel za neulovljivo vodstvo s 104:91. Devetnajstletni Slovenec je poskrbel tudi za nekaj video vrhuncev. Ob koncu prvega polčasa je tako ... več Dončić poskrbel za kar nekaj video vrhuncev. Za Luko Dončićem je nova odlična tekma, ob zmagi Dallasa nad Atlanto je zabeležil 24 točk, 10 ulovljenih žog, šest podaj, blokado in ukradeno žogo. Pri metu iz igre ni blestel, je pa zadel kar 12 od 15 metov s črte prostih metov. Ključni sta bili tudi njegovi trojki, s prvo je izenačil rezultat sredi tretje četrtine, z drugo pa je ob koncu zadnje četrtine poskrbel za neulovljivo vodstvo s 104:91. Devetnajstletni Slovenec je poskrbel tudi za nekaj video vrhuncev. Ob koncu prvega polčasa je tako pod osebno napako, ki pa jo sodniki niso dosodili, zadel izjemno težek met, ob pičlem vodstvu pa v tretjem delu igre poskrbel še za blokado Traeyju Youngu.
Še več pozornosti od omenjenih potez pa je na spletu povzročilo veselje mladega Slovenca. Tega je najprej v dobro voljo spravil pomemben koš soigralca, kasneje pa si je moral čestitati kar sam, ko so ga soigralci 'pustili na cedilu'.