kategorije

Kopitar zadel in podal

ANAHEIM – Hokejisti ekipe Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL gostovali pri Anaheimu in po izvajanju kazenskih strelov izgubili s 5 : 6. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je na tekmi dosegel gol in podajo, na koncu pa zapravil zadnji kazenski strel na tekmi. Los Angeles je bil v Anaheimu blizu novi zmagi. Kopitar je kralje v 10. minuti popeljal v vodstvo, nato pa so hokejisti iz Los Angelesa vodili z 2 : 0, 3 : 1 in vse do 55. minute. Kopitar se je pri petem golu vpisal med podajalce za 5 : 3. Ryan Kesler v 55. in Ryan ... več ANAHEIM – Hokejisti ekipe Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL gostovali pri Anaheimu in po izvajanju kazenskih strelov izgubili s 5 : 6. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je na tekmi dosegel gol in podajo, na koncu pa zapravil zadnji kazenski strel na tekmi.

Los Angeles je bil v Anaheimu blizu novi zmagi. Kopitar je kralje v 10. minuti popeljal v vodstvo, nato pa so hokejisti iz Los Angelesa vodili z 2 : 0, 3 : 1 in vse do 55. minute. Kopitar se je pri petem golu vpisal med podajalce za 5 : 3. Ryan Kesler v 55. in Ryan Getzlaf v 59. minuti pa sta zadela za izenačenje.

Pri izvajanju kazenskih strelov je kralje v vodstvo popeljal Marian Gaborik, na nasprotni strani je zadel Jakob Silfverberg. V drugi seriji je najprej zgrešil Jeff Carter, Anaheim pa v vodstvo popeljal Kesler. Tekma je bila končana po zgrešenem kazenskem strelu Kopitarja. Junak tekme je bil nedvomno Kesler z dvema goloma v zadnji tretjini, s podajo in z zadetim kazenskim strelom.

V drugi tekmi večera so Toronto Maple Leafs premagali moštvo Boston Bruins s 6 : 1. Dva gola za Toronto je dosegel Phil Kessel. manj