Kung-fu brca, ki se je ne bi sramoval niti Van Damme

V četrtek zvečer ste lahko na Šport TV spremljali belgijski nogometni obračun med Zulte Waregemom in Standardom iz Liega. S 3:1 je slavil domači Zulte, najbolj šokantno potezo pa smo videli v 80. minuti srečanja. Mammadou Sylla je izvedel kung-fu udarec v slogu Jean-Claude Van Damma in v glavo brcnil igralca gostov Collinsa Faija. S slednjim na srečo ni bilo nič hujšega, Sylla pa je šel v desetih minutah od junaka do bedaka. V 69. je namreč dosegel tretji gol, ki je potrdil domačo zmago. Prvo v prvenstvu po 11. avgustu. Vir - Blaž ... več V četrtek zvečer ste lahko na Šport TV spremljali belgijski nogometni obračun med Zulte Waregemom in Standardom iz Liega. S 3:1 je slavil domači Zulte, najbolj šokantno potezo pa smo videli v 80. minuti srečanja. Mammadou Sylla je izvedel kung-fu udarec v slogu Jean-Claude Van Damma in v glavo brcnil igralca gostov Collinsa Faija. S slednjim na srečo ni bilo nič hujšega, Sylla pa je šel v desetih minutah od junaka do bedaka. V 69. je namreč dosegel tretji gol, ki je potrdil domačo zmago. Prvo v prvenstvu po 11. avgustu.