kategorije

Luka Dončić z neverjetno potezo osmešil tekmece

Slovenski košarkar Luka Dončič je v 21. krogu evrolige z madridskim Realom v gosteh premagal Baskonio Vitorio z 79:71. Mladi slovenski košarkar je igral 25 minut, v tem času pa dosegel 16 točk, devet skokov in šest podaj ter bil s tem tudi prvi igralec svojega moštva. „Prvi polčas ni bil najboljši, v drugem pa smo v obrambi zaigrali bolje in zmagali,“ je po tekmi povedal Dončić, ki je poskrbel tudi za potezo tekme, s katero je osmešil obrambo Baskonie in z njo navdušil gledalce v dvorani. „Preigravanja v četrti četrtini sem se naučil na ... več Slovenski košarkar Luka Dončič je v 21. krogu evrolige z madridskim Realom v gosteh premagal Baskonio Vitorio z 79:71. Mladi slovenski košarkar je igral 25 minut, v tem času pa dosegel 16 točk, devet skokov in šest podaj ter bil s tem tudi prvi igralec svojega moštva. „Prvi polčas ni bil najboljši, v drugem pa smo v obrambi zaigrali bolje in zmagali,“ je po tekmi povedal Dončić, ki je poskrbel tudi za potezo tekme, s katero je osmešil obrambo Baskonie in z njo navdušil gledalce v dvorani. „Preigravanja v četrti četrtini sem se naučil na treningu od soigralca Sergia Llula,“ je izdal nadarjeni 17-letnik.