kategorije

Mihajlović napadel svojega pomočnika in Rincona

Torino je v nedeljo prvič zmagal v novi sezoni Serie A. V drugem krogu so na domačem stadionu s 3:0 ugnali Sassuolo, a zadnja dva zadetka so varovanci Siniše Mihajlovića dosegli v zadnjih minutah tekme. Srbski strateg je v 81. minuti pri izidu 1:0 povsem izgubil živce in odrinil svojega pomočnika, nato še novopečeno okrepitev Tomasa Rincona. Po tekmi je temperamentni Mihajlović priznal napako in nesporazum, saj je mislil, da mora z igrišča odditi Joel Obi, ki naj bi bil poškodovan. Opravičil se je sodelavcem in igralcem, na koncu pa je ... več Torino je v nedeljo prvič zmagal v novi sezoni Serie A. V drugem krogu so na domačem stadionu s 3:0 ugnali Sassuolo, a zadnja dva zadetka so varovanci Siniše Mihajlovića dosegli v zadnjih minutah tekme. Srbski strateg je v 81. minuti pri izidu 1:0 povsem izgubil živce in odrinil svojega pomočnika, nato še novopečeno okrepitev Tomasa Rincona. Po tekmi je temperamentni Mihajlović priznal napako in nesporazum, saj je mislil, da mora z igrišča odditi Joel Obi, ki naj bi bil poškodovan. Opravičil se je sodelavcem in igralcem, na koncu pa je dejal: "Ne bi smel reagirati tako, a vsi me zelo dobro poznate. Med tekmo se spremenim v pravega norca."