Mojstrovina Ibričića

Nogometaši Domžal so odigrali zadnjo prijateljsko tekmo pred začetkom nadaljevanja prvenstva. Simon Rožman in njegovi varovanci so se odpravili k severnim sosedom, v vadbenem centru Sturma v Messendorfu so se z domačim avstrijskim prvoligašem razšli z izidom 1:1. Za gostitelje je v končnici prvega polčasa zadel Marešić, za končni izid je v 57. minuti dvoboja poskrbel Ibričić. In to na kakšen način. Potem ko so ga domači branilci nepravilno zaustavili na robu kazenskega prostora, je sam izvedel prosti strel in mojstrsko zadel levi zgornji ... več Nogometaši Domžal so odigrali zadnjo prijateljsko tekmo pred začetkom nadaljevanja prvenstva. Simon Rožman in njegovi varovanci so se odpravili k severnim sosedom, v vadbenem centru Sturma v Messendorfu so se z domačim avstrijskim prvoligašem razšli z izidom 1:1.
Za gostitelje je v končnici prvega polčasa zadel Marešić, za končni izid je v 57. minuti dvoboja poskrbel Ibričić. In to na kakšen način. Potem ko so ga domači branilci nepravilno zaustavili na robu kazenskega prostora, je sam izvedel prosti strel in mojstrsko zadel levi zgornji kot nemočnega vratarja Siebenhandla. "Zadel pajka v levo nogo. Maestro Ibrićić," so ob tem zapisali na twitter profilu dvakratnih slovenskih prvakov.