Muršak jo je po grobem naletu še dobro odnesel

Slovenski hokejski reprezentant Jan Muršak je moral na derbiju KHL z ledu že v 9. minuti po prekršku Antona Belova. St. Peterburg - Derbi vodilnih moštev zahodne konference razširjene ruske hokejske lige (KHL) med zasedbama SKA iz St. Peterburga in CSKA iz Moskve je upravičil visoka pričakovanja, še zdaleč pa se ni izšel po željah in načrtih slovenskega reprezentanta Jana Muršaka. Ne le, da je njegovo gostujoče moštvo potegnilo kratko (3:4) kljub vodstvu s 3:1 še po polovici tekme, 26-letni Pesničan je za nameček moral z ledu že v deveti ... več Slovenski hokejski reprezentant Jan Muršak je moral na derbiju KHL z ledu že v 9. minuti po prekršku Antona Belova.
St. Peterburg - Derbi vodilnih moštev zahodne konference razširjene ruske hokejske lige (KHL) med zasedbama SKA iz St. Peterburga in CSKA iz Moskve je upravičil visoka pričakovanja, še zdaleč pa se ni izšel po željah in načrtih slovenskega reprezentanta Jana Muršaka. Ne le, da je njegovo gostujoče moštvo potegnilo kratko (3:4) kljub vodstvu s 3:1 še po polovici tekme, 26-letni Pesničan je za nameček moral z ledu že v deveti minuti.Nanj je namreč izza hrbta grdo naletel tekmečev branilec Anton Belov in Muršaka, z glavo naprej, porinil v pleksi steklo. Naš reprezentant se je resda še skušal vrniti na led, a je bil udarec premočan, tako da je do konca dvoboja obsedel na klopi. Sodniki so bili do grobega Belova prizanesljivi in mu niso pripisali niti dveminutne kazni. Slovenski napadalec je dotlej na ploskvi prebil pet minut in v tem času sprožil en strel v okvir vrat, poškodba pa k sreči ni bila prehuda, z izjemo bolečin v glavi jo je dobro odnesel in bo verjetno nared za vrnitev že v nekaj dneh.