Najbolj bizaren odločilni zadetek

Za nemalo ogorčenosti je poskrbel nogometaš izraelskega Maccabija Petah Tikve Habib Habibou. Francoski napadalec, ki je v svoji kaieri v preteklosti nosil drese Lensa, Genta, Rennesa, Waregema in Leeds Uniteda, je v izraelskem prvenstvu odločil dvoboj v 87. minuti. Maccabi Petah Tikva je v gosteh pri Netanyi zmagal z 1:0. Habibou je pred odločilnim zadetkom sicer zahteval prekinitev igre, da bi lahko gostujoče zdravniško osebje pomagalo njegovemu soigralcu. A ostali člani Maccabija so krenili v napad, po slabem posredovanju domačega ... več Za nemalo ogorčenosti je poskrbel nogometaš izraelskega Maccabija Petah Tikve Habib Habibou. Francoski napadalec, ki je v svoji kaieri v preteklosti nosil drese Lensa, Genta, Rennesa, Waregema in Leeds Uniteda, je v izraelskem prvenstvu odločil dvoboj v 87. minuti. Maccabi Petah Tikva je v gosteh pri Netanyi zmagal z 1:0. Habibou je pred odločilnim zadetkom sicer zahteval prekinitev igre, da bi lahko gostujoče zdravniško osebje pomagalo njegovemu soigralcu. A ostali člani Maccabija so krenili v napad, po slabem posredovanju domačega vratarja pa se je okroglo usnje odbilo pred Francoza. Ta je v hipu pozabil na nemočnega prijatelja, stekel za žogo in zabil v polno za 0:1. Nato se je vrnil k poškodovancu. Ob zadetku je sicer tudi slednjemu očitno za nekaj trenutkov popustila