Neponovljivi Messi je postavil nov mejnik

Argentinski zvezdnik Lionel Messi je postavil naslednjega v nizu mejnikov. Na tekmi la lige lige proti Eibarju, ki jo je njegova Barcelona dobila s 3:0, je dosegel jubilejni 400. gol v španski prvi ligi. Barcelona je drugo polovico prvenstva začela z zanesljivo zmago, ob Messiju, ki je v polno zadel v 53. minuti, je bil dvakrat uspešen še Urugvajec Luis Suarez. Messi je sicer že dolgo rekorder španske lige, potem ko je prestavil prejšnji mejnik najboljšega strelca v Španiji Telma Zarre z 253 zadetki, toliko zadetkov je Messi dosegel že ... več Argentinski zvezdnik Lionel Messi je postavil naslednjega v nizu mejnikov. Na tekmi la lige lige proti Eibarju, ki jo je njegova Barcelona dobila s 3:0, je dosegel jubilejni 400. gol v španski prvi ligi.
Barcelona je drugo polovico prvenstva začela z zanesljivo zmago, ob Messiju, ki je v polno zadel v 53. minuti, je bil dvakrat uspešen še Urugvajec Luis Suarez. Messi je sicer že dolgo rekorder španske lige, potem ko je prestavil prejšnji mejnik najboljšega strelca v Španiji Telma Zarre z 253 zadetki, toliko zadetkov je Messi dosegel že do novembra 2014.