kategorije

Neverjetna obramba

Jan Oblak je bil spet poražen. Z Atleticom je moral priznati premoč Eibarju, ki je pred domačimi navijači slavil z 2:0, zmaga pa bi bila lahko še višja, če v golu ne bi stal Slovenec. Že po nekaj minutah so domači nogometaši resno ogrozili vrata gostov, takrat pa je ljubljenec navijačev Atletica pokazal vse svoje znanje. To je bila poteza, s katero je preprečil zgodnje vodstvo, na koncu pa se je na njegovo žalost izkazalo, da je s tem preprečil le višji poraz. Pet minut pozneje je Eibar povedel z 1:0, končnih 2:0 pa so domači postavili v ... več Jan Oblak je bil spet poražen. Z Atleticom je moral priznati premoč Eibarju, ki je pred domačimi navijači slavil z 2:0, zmaga pa bi bila lahko še višja, če v golu ne bi stal Slovenec. Že po nekaj minutah so domači nogometaši resno ogrozili vrata gostov, takrat pa je ljubljenec navijačev Atletica pokazal vse svoje znanje. To je bila poteza, s katero je preprečil zgodnje vodstvo, na koncu pa se je na njegovo žalost izkazalo, da je s tem preprečil le višji poraz. Pet minut pozneje je Eibar povedel z 1:0, končnih 2:0 pa so domači postavili v 90. minuti.