'Nikoli si nisem predstavljal, da bom to poslušal v NBA.'

Dallas Mavericks so na krilih Luke Dončića dobili težko pričakovani teksaški derbi. Sinoči so na gostovanju za peto zmago v nizu premagali Houston Rockets (137:123). Luka Dončić je v dobrih 34 minutah prispeval 41 točk, 10 podaj, šest skokov in dve ukradeni žogi ob 52-odstotnem metu iz igre (15/29), 36-odstotnem metu za tri (5/14) in šestih zadetih prostih metih (6/8-75%). Košarkarji Dallas Mavericks so po zmagi prejšnji teden nad San Antonio Spurs sinoči odpravili še Houston Rockets in potrdili status najboljšega teksaškega moštva. V ... več Dallas Mavericks so na krilih Luke Dončića dobili težko pričakovani teksaški derbi. Sinoči so na gostovanju za peto zmago v nizu premagali Houston Rockets (137:123).
Luka Dončić je v dobrih 34 minutah prispeval 41 točk, 10 podaj, šest skokov in dve ukradeni žogi ob 52-odstotnem metu iz igre (15/29), 36-odstotnem metu za tri (5/14) in šestih zadetih prostih metih (6/8-75%). Košarkarji Dallas Mavericks so po zmagi prejšnji teden nad San Antonio Spurs sinoči odpravili še Houston Rockets in potrdili status najboljšega teksaškega moštva. V dvorani Toyota Centre, kjer domujejo Rakete, se je zbralo tudi lepo število navijačev Dallasa, ki so Dončića ob še eni izjemni predstavi nagradili z vzkliki: "MVP, MVP!" Slovenec je po tekmi priznal, da se ga besede dotaknejo, saj česa takšnega ni pričakoval niti v najbolj norih sanjah. "Lepo je slišati te zvoke. Zelo lepo. Nikoli si nisem predstavljal, da bom to poslušal v NBA. To je zame res nekaj posebnega," je povedal 20-letnik.