kategorije

Njemačka - Japan 1 : 2

Nakon što je Saudijska Arabija šokantno preokrenula protiv Argentine za najveću pobjedu u povijesti, na stadionu Khalifa International u Al-Rayyanu odigran je prvi dvoboj skupine E SP-a u Kataru u kojem se dogodila nova velika senzacija. Njemačka je vodila i dominiralam, ali na kraju je Japan sve okrenuo i slavio s 2:1! Nijemci su poveli golom Ilkaya Gundogana iz penala u 33. minuti nakon što je vratar Shuichi Gonda srušio Davida Rauma. U 75. minuti izjednačio je nakon gužve Ritsu Doan, a potpuni preokret i senzaciju napravio je Takuma ... več Nakon što je Saudijska Arabija šokantno preokrenula protiv Argentine za najveću pobjedu u povijesti, na stadionu Khalifa International u Al-Rayyanu odigran je prvi dvoboj skupine E SP-a u Kataru u kojem se dogodila nova velika senzacija. Njemačka je vodila i dominiralam, ali na kraju je Japan sve okrenuo i slavio s 2:1!

Nijemci su poveli golom Ilkaya Gundogana iz penala u 33. minuti nakon što je vratar Shuichi Gonda srušio Davida Rauma.

U 75. minuti izjednačio je nakon gužve Ritsu Doan, a potpuni preokret i senzaciju napravio je Takuma Asano golom u 83. minuti.

Zanimljivo, oba japanska strijelca igraju u Bundesligi, u Freiburgu i Bochumu. manj