kategorije

Nora dvojna obramba

Jan Oblak je svojo mrežo ohranil nedotaknjeno. Po tem, ko je Atletico nekoliko bolj mlačno začel sezono in kljub zmagam prejemal lepo število zadetkov, so se obrambni motorji zdaj očitno ogreli. Oblak je na zadnjih štirih tekmah mrežo ohranil nedotaknjeno, pri tem je Atletico dvakrat odigral 0:0 (tudi derbi z Realom), dvakrat pa je zmagal z 2:0. V torek zvečer je do zmage prišel na gostovanju pri moskovski Lokomotivi, v polno sta zadela Joao Felix in Thomas, eden od junakov večera pa je bil spet Jan Oblak. v 73. minuti tekme se je namreč ... več Jan Oblak je svojo mrežo ohranil nedotaknjeno. Po tem, ko je Atletico nekoliko bolj mlačno začel sezono in kljub zmagam prejemal lepo število zadetkov, so se obrambni motorji zdaj očitno ogreli. Oblak je na zadnjih štirih tekmah mrežo ohranil nedotaknjeno, pri tem je Atletico dvakrat odigral 0:0 (tudi derbi z Realom), dvakrat pa je zmagal z 2:0. V torek zvečer je do zmage prišel na gostovanju pri moskovski Lokomotivi, v polno sta zadela Joao Felix in Thomas, eden od junakov večera pa je bil spet Jan Oblak. v 73. minuti tekme se je namreč izkazal z neverjetno dvojno obrambo!