Ojojoj - Ronaldo zgrešil nemogoče

Portugalski zvezdnik znova v središču pozornosti.Bilo je težko, toda nogometaši Reala so v osmem krogu primere division dosegli namen. V gosteh so z 2:1 premagali Getafe in osvojili pomembne točke, s katerimi so vsaj približno ohranili stik z Barcelono, kraljevi klub si spodrsljaja tako rekoč ni smel privoščiti. V 39. minuti je za madridsko veselje poskrbel Karim Benzema, Jorge Molina je v enajsti minuti nadaljevanja poskrbel za izenačenje, končni izid pa je v 85. minuti postavil Cristiano Ronaldo, ki pa bi bil kmalu lahko tudi veliki ... več Portugalski zvezdnik znova v središču pozornosti.Bilo je težko, toda nogometaši Reala so v osmem krogu primere division dosegli namen. V gosteh so z 2:1 premagali Getafe in osvojili pomembne točke, s katerimi so vsaj približno ohranili stik z Barcelono, kraljevi klub si spodrsljaja tako rekoč ni smel privoščiti. V 39. minuti je za madridsko veselje poskrbel Karim Benzema, Jorge Molina je v enajsti minuti nadaljevanja poskrbel za izenačenje, končni izid pa je v 85. minuti postavil Cristiano Ronaldo, ki pa bi bil kmalu lahko tudi veliki osmoljenec. V 73. minuti je namreč zgrešil skoraj nemogoče, osamljenemu mu žoge z dveh metrov ni uspelo potisniti v prazno mrežo, v končnici se je torej izvlekel z odločilnim golom. Tudi to so lastnosti velikih ...