kategorije

Olimpija - Panathinaikos 85:84

Nepopustljiva Olimpija je pred rekordnimi 13.300 gledalci v Areni Stožice po 45. minutah preobratov in igre živcev ugnala Panatihinaikos s 85:84. Končni izid po 45. sekundah je 85:84 za Olimpijo. Polčas je z 39:28 pripadel "zmajem", redni del pa se je z izenačujočim košem Vlatka Ilievskega dve sekundi pred iztekom rednega dela končal z 72:72. "Zeleno-beli" so z odličnimi in dramatičnimi predstavami prebudili košarkarsko evforijo v Ljubljani in Sloveniji, posledica česar je prvič za klubsko tekmo razprodana nova Arena Stožice. Zaradi ... več Nepopustljiva Olimpija je pred rekordnimi 13.300 gledalci v Areni Stožice po 45.
minutah preobratov in igre živcev ugnala Panatihinaikos s 85:84.

Končni izid po 45. sekundah je 85:84 za Olimpijo. Polčas je z 39:28 pripadel "zmajem",
redni del pa se je z izenačujočim košem Vlatka Ilievskega dve sekundi pred iztekom rednega dela končal z 72:72.

"Zeleno-beli" so z odličnimi in dramatičnimi predstavami prebudili košarkarsko evforijo v Ljubljani in Sloveniji,
posledica česar je prvič za klubsko tekmo razprodana nova Arena Stožice.
Zaradi izjemnega zanimanja so prireditelji 12.500 obstoječim mestom dodali še 800 sedežev. manj