Olimpija po velikem preobratu do zmage na vročem derbiju

Nogometaši Maribora so v Ljudskem vrtu gostili Olimpijo na stotem večnem derbiju v samostojni državi. Domače je v vodstvo v 40. minuti povedel Dino Hotić, v drugem delu pa sta za preobrat in zmago Ljubljančanov poskrbela Andres Vombergar in Tomislav Tomić (2:1). Živci so popustili edinemu strelcu Maribora Hotiću, ki je odrinil sodnika. Ta mu je v zameno pokazal rdeči karton, Zahoviću pa rumenega za simuliranje. Kapetan zelenih Zarifović je v izjavi po tekmi sicer dejal, da mu je Zahović priznal, da ni bilo prekrška za enajstmetrovko, s ... več Nogometaši Maribora so v Ljudskem vrtu gostili Olimpijo na stotem večnem derbiju v samostojni državi. Domače je v vodstvo v 40. minuti povedel Dino Hotić, v drugem delu pa sta za preobrat in zmago Ljubljančanov poskrbela Andres Vombergar in Tomislav Tomić (2:1). Živci so popustili edinemu strelcu Maribora Hotiću, ki je odrinil sodnika. Ta mu je v zameno pokazal rdeči karton, Zahoviću pa rumenega za
simuliranje. Kapetan zelenih Zarifović je v izjavi po tekmi sicer dejal, da mu je Zahović priznal, da ni bilo prekrška za enajstmetrovko, s tem pa se nikakor ni strinjal mariborski trener Darko Milanič.