Po brutalnem prekršku obležal

S tekmo, polno preobratov, dveh rdečih kartonov, dveh 11-metrovk in treh izenačenj, je postregel 6. krog nogometne lige prvakov v skupini E med Ajaxom in Bayernom, kjer je bilo vprašanje le, kdo bo osvojil prvo mesto v skupini. Goste je v vodstvo popeljal Robert Lewandovski v 13. minuti. Izenačil je Dušan Tadić v 61. minut. Le pet minut kasneje je rdeči karton dobil Maximilian Wöber, osem minut kasneje pa je sodnik Clement Turpin predčasno pod prho poslal Thomasa Müllerja po grobem prekršku nad Nicolasom Tagliafico. V 82. minuti je Tadić ... več S tekmo, polno preobratov, dveh rdečih kartonov, dveh 11-metrovk in treh izenačenj, je postregel 6. krog nogometne lige prvakov v skupini E med Ajaxom in Bayernom, kjer je bilo vprašanje le, kdo bo osvojil prvo mesto v skupini. Goste je v vodstvo popeljal Robert Lewandovski v 13. minuti. Izenačil je Dušan Tadić v 61. minut. Le pet minut kasneje je rdeči karton dobil Maximilian Wöber, osem minut kasneje pa je sodnik Clement Turpin predčasno pod prho poslal Thomasa Müllerja po grobem prekršku nad Nicolasom Tagliafico. V 82. minuti je Tadić še enkrat zadel, tokrat z bele točke, na enak način pa je izenačil Lewandowski. Bayernu je novo vodstvo zagotovil Kingsley Coman, v sodnikovem podaljšku, dobri dve minuti pred koncem, pa je končni izid 3 : 3 postavil Tagliafico.