Po neverjetnih odbitkih žoga končala v mreži

Na derbiju Championshipa sta se pomerili moštvi, ki jima 12 krogov pred koncem najbolje kaže, da se bosta v naslednji sezoni preselili v elitno druščino — Brighton and Hove Albion in Newcastle United.Tekma je imela infarkten zaključek. V 81. minuti tekme ob vodstvu domačinov z 1:0, je po podaji s kota z roba kazenskega prostora sprožil Christian Atsu, a grdo zgrešil. Na njegovo srečo se je žoga najprej odbila v Daryla Murphyja, od njega pa v Mohameda Diameja, ki je podstavil nogo in žogo z obilo sreče v loku poslal tik pod prečko gola ... več Na derbiju Championshipa sta se pomerili moštvi, ki jima 12 krogov pred koncem najbolje kaže, da se bosta v naslednji sezoni preselili v elitno druščino — Brighton and Hove Albion in Newcastle United.Tekma je imela infarkten zaključek. V 81. minuti tekme ob vodstvu domačinov z 1:0, je po podaji s kota z roba kazenskega prostora sprožil Christian Atsu, a grdo zgrešil. Na njegovo srečo se je žoga najprej odbila v Daryla Murphyja, od njega pa v Mohameda Diameja, ki je podstavil nogo in žogo z obilo sreče v loku poslal tik pod prečko gola nasprotnika. Za nameček je žoga končala v samem zgornjem kotu, vratar je bil nemočen, prav tako branilec, ki je stal na črti.