kategorije

Ponoreli Vujošević suspendiran za tri tekme

Partizan bo moral zaradi vnovičnega izpada trenerja Duška Vujoševića v dvoboju lige ABA z Mega Leksom plačati 3100 €. Beograd - Skoraj ne mine dvoboj, na katerem ne bi razvpiti srbski košarkarski trener Duško Vujošević izgubil živcev in uprizoril nesprejemljivega izpada, ki so ga ponavadi deležni sodniki. Niti v nedeljskem dvoboju enajstega kola regionalne lige ABA z Mega Leksom (89:80) se ni izneveril tradiciji, saj je ob koncu tretje četrtine ponorel ob eni od odločitev delivcev pravice. Najprej se je na sodnike - predvsem na Ilijo ... več Partizan bo moral zaradi vnovičnega izpada trenerja Duška Vujoševića v dvoboju lige ABA z Mega Leksom plačati 3100 €.
Beograd - Skoraj ne mine dvoboj, na katerem ne bi razvpiti srbski košarkarski trener Duško Vujošević izgubil živcev in uprizoril nesprejemljivega izpada, ki so ga ponavadi deležni sodniki. Niti v nedeljskem dvoboju enajstega kola regionalne lige ABA z Mega Leksom (89:80) se ni izneveril tradiciji, saj je ob koncu tretje četrtine ponorel ob eni od odločitev delivcev pravice. Najprej se je na sodnike - predvsem na Ilijo Beloševića - spravil besedno in nanje zlil ploho psovk, nato pa je z njimi želel obračunati še s pestmi, a so njegovo namero možje ob parketu na čelu s športnim direktorjem Draganom Todorićem še pravočasno ustavili.

Seveda si je takoj prislužil drugo tehnično napako in posledično izključitev, zaradi katere so ga vodilni možje tekmovanja suspendirali za tri tekme. To se kajpak ni zgodilo prvič (v tej sezoni se je že dvakrat), kot vselej doslej pa ga bo nadomeščal Velimir Gašić. Vujošević se bo na klop beograjskega velikana vrnil v 15. kolu, prav na gostovanju v Novem mestu pri Krki. Partizan bo moral v blagajno lige plačati kazenskih 3100 evrov, od tega tisočaka za to, ker sporni strokovnjak po izključitvi ni zapustil dvorane. »Škandalozno. Poznam Ilijo Beloševića - apostola resnice. O njem bom razpredal ob kaki drugi priložnosti,« je zmajel z glavo kaznovani trener. manj