kategorije

povrijedio se za samo tri sekunde

U susretu italijanske Serije A između Bolonje i Torina (2:1) viđena je jedna od najbržih povreda ikada. Naime, tek nakon što je sudija dao znak da počne meč na Renato Dal'ari, povrijedio se Pietro Pellegri napadač Torina. Tri sekunde su mu bile dovoljne da se povrijedi, kada se okliznuo pri prvoj promjeni smjera. Pokušao je nastaviti igrati, ali nije uspio, pa ga je već u 4. minuti zamijenio Yann Karamoah. Inače, Pelegri je u Torino stigao ljetos iz Monaka. Do sada je odigrao 11 utakmica u prvenstvu, a zabilježio je po gol i ... več U susretu italijanske Serije A između Bolonje i Torina (2:1) viđena je jedna od najbržih povreda ikada. Naime, tek nakon što je sudija dao znak da počne meč na Renato Dal'ari, povrijedio se Pietro Pellegri napadač Torina.

Tri sekunde su mu bile dovoljne da se povrijedi, kada se okliznuo pri prvoj promjeni smjera. Pokušao je nastaviti igrati, ali nije uspio, pa ga je već u 4. minuti zamijenio Yann Karamoah.

Inače, Pelegri je u Torino stigao ljetos iz Monaka. Do sada je odigrao 11 utakmica u prvenstvu, a zabilježio je po gol i asistenciju. manj