Projektil Lea Štulca

V itaijanski serie B se je pošteno razplamtel boj za napredovanje v elitni razred italijanskega klubskega nogometa. In prav eno od teh pozicij lovita tudi Venezia in Bari, ki sta se tokrat pomerila med sabo. Benečani so bili boljši, in slavili s 3:1. Najlepši trenutek dvoboja pa se je zgodil sredi prvega polčasa, ko so domačini povedli z 1:0. Za vodstvo je poskrbel bivši član Kopra Leo Štulac. To je bil peti nastop 23-letnega vezista v sezoni in njegov drugi zadetek, ampak njegov posnetek se bo vrtel še kar nekaj časa. Štulac je žogo ... več V itaijanski serie B se je pošteno razplamtel boj za napredovanje v elitni razred italijanskega klubskega nogometa. In prav eno od teh pozicij lovita tudi Venezia in Bari, ki sta se tokrat pomerila med sabo. Benečani so bili boljši, in slavili s 3:1. Najlepši trenutek dvoboja pa se je zgodil sredi prvega polčasa, ko so domačini povedli z 1:0. Za vodstvo je poskrbel bivši član Kopra Leo Štulac. To je bil peti nastop 23-letnega vezista v sezoni in njegov drugi zadetek, ampak njegov posnetek se bo vrtel še kar nekaj časa. Štulac je žogo prejel približno trideset metrov od gostujočih vrat, nato naredil nekaj korakov in z desnico silovito sprožil. Vsi na stadionu so z odprtimi usti spremljali let žoge, ki jo je lahko ustavila samo mreža. Končala je v levem zgornjem kotu Barijevega gola, igralci in navijači Venezie pa so takrat navdušeno skočili v zrak in z glasnimi ovacijami pozdravili mojstrovino slovenskega nogometaša.