Putin dosegel kar 7 golov

Ruski predsednik je na svoj 63. rojstni dan odigral hokejsko tekmo z legendami ruskega hokeja. Na tekmi je zabil kar sedem golov in tako prispeval k zmagi svoje ekipe.Vladimir Putin je v Sočiju zaigral za ekipo Zvezde NHL (nočna hokejska liga) in s sedmimi zadetimi goli pomagal ekipi dosečui zmago (15:10). Tri gole je zabil v prvi tretjini, enega v začetku druge, še tri pa je dal v zadnji tretjini.V njegovi ekipi sta igrala tudi upokojeni ruski zvezdi hokeja Pavel Bure in Vjačeslav Fetisov, polg njiju pa tudi obrambni minister Sergej ... več Ruski predsednik je na svoj 63. rojstni dan odigral hokejsko tekmo z legendami ruskega hokeja. Na tekmi je zabil kar sedem golov in tako prispeval k zmagi svoje ekipe.Vladimir Putin je v Sočiju zaigral za ekipo Zvezde NHL (nočna hokejska liga) in s sedmimi zadetimi goli pomagal ekipi dosečui zmago (15:10). Tri gole je zabil v prvi tretjini, enega v začetku druge, še tri pa je dal v zadnji tretjini.V njegovi ekipi sta igrala tudi upokojeni ruski zvezdi hokeja Pavel Bure in Vjačeslav Fetisov, polg njiju pa tudi obrambni minister Sergej Šojgu.