kategorije

Razigrani Dragić odločil dvoboj v Los Angelesu

Košarkarji Miamija so bili na gostovanju boljši od Jezernikov (92:91), Goran Dragić je dosegel 30 točk in koš za zmago. O izjemni izenačenosti obračuna zgovorno pove podatek, da nobeno od moštev, ki sta se ves čas izmenjavali v vodstvu, ni ušlo za več kot za sedem točk, za kolikor so pobegnili gostje sredi zadnje četrtine (88:81). A domača četa ni kar tako zlahka položila orožja, s petimi zaporednimi točkami se je Vročici še enkrat povsem prilepila za ovratnik in nato s trojko Kyla Kuzme minuto in 23 sekund pred koncem celo prešla v ... več Košarkarji Miamija so bili na gostovanju boljši od Jezernikov (92:91), Goran Dragić je dosegel 30 točk in koš za zmago.
O izjemni izenačenosti obračuna zgovorno pove podatek, da nobeno od moštev, ki sta se ves čas izmenjavali v vodstvu, ni ušlo za več kot za sedem točk, za kolikor so pobegnili gostje sredi zadnje četrtine (88:81). A domača četa ni kar tako zlahka položila orožja, s petimi zaporednimi točkami se je Vročici še enkrat povsem prilepila za ovratnik in nato s trojko Kyla Kuzme minuto in 23 sekund pred koncem celo prešla v vodstvo (91:90). Toda v zadnjem napadu Miamija je škarje in platno v svoje roke vzel ravno Dragić, ki je po samostojnem prodoru manj kot četrt minute pred zadnjim piskom sirene odločil zmagovalca.