kategorije

Slimani globoko v prepovedanem položaju, VAR pa gol priznal

Derbi 20. kroga med PSG-jem in Monacom gledalce na Parku princev v nedeljo ni pustil ravnodušne, saj je postregel s kar šestimi zadetki. Kluba sta se razšla z remijem, brez polemik okoli sistema VAR pa tudi tokrat ni šlo. Težko pričakovan derbi 20. kroga Ligue 1 med PSG-jem in Monacom se je končal z delitvijo točk. Po zadetku Neymarja v tretji minuti je gostujoča zasedba naredila preobrat in preko Gelsona Martinsa ter Wissama Ben Yedderja prešla v vodstvo. Preobrat so nato zrežirali tudi nogometaši PSG-ja, ki so z drugim zadetkom Neymarja ... več Derbi 20. kroga med PSG-jem in Monacom gledalce na Parku princev v nedeljo ni pustil ravnodušne, saj je postregel s kar šestimi zadetki. Kluba sta se razšla z remijem, brez polemik okoli sistema VAR pa tudi tokrat ni šlo. Težko pričakovan derbi 20. kroga Ligue 1 med PSG-jem in Monacom se je končal z delitvijo točk. Po zadetku Neymarja v tretji minuti je gostujoča zasedba naredila preobrat in preko Gelsona Martinsa ter Wissama Ben Yedderja prešla v vodstvo. Preobrat so nato zrežirali tudi nogometaši PSG-ja, ki so z drugim zadetkom Neymarja in avtogolom branilca Monaca Ballo-Toureja prišli do vodstva s 3-2. V 70. minuti pa je Monaco preko Islama Slimanija postavil končni rezultat 3-3. Prav zadnji gol pa je privržence PSG-ja pustil odprtih ust, saj je bil dosežen iz očitnega prepovedanega položaja, ki ga je sprva dosodil tudi stranski sodnik, njegovo odločitev pa je nato po posvetovanju s sobo za VAR ovrgel glavni sodnik in zadetek priznal.