kategorije

šok za Slovenca

Brazilski fudbaler Andre Silva postigao jedan od najboljih golova sezone u evropskom fudbalu. Iako je od 45. minuta igrala sa igračem manje zbog crvenog kartona, Aruka je u subotu uveče ostvarila veliku pobedu protiv Žil Visentea (2:1) i napravila ozbiljan korak ka opstanku. Junak te pobede, možda i najbitnije u sezoni, bio je dvostruki strelac Andre Silva (24). U razmaku od samo četiri minuta dva puta je zatresao mrežu, a drugi pogodak bio je spektakularan. Napadač Aruke pogodio je sa svoje polovine lobom koji je šokirao golmana ... več Brazilski fudbaler Andre Silva postigao jedan od najboljih golova sezone u evropskom fudbalu.
Iako je od 45. minuta igrala sa igračem manje zbog crvenog kartona, Aruka je u subotu uveče ostvarila veliku pobedu protiv Žil Visentea (2:1) i napravila ozbiljan korak ka opstanku. Junak te pobede, možda i najbitnije u sezoni, bio je dvostruki strelac Andre Silva (24).
U razmaku od samo četiri minuta dva puta je zatresao mrežu, a drugi pogodak bio je spektakularan. Napadač Aruke pogodio je sa svoje polovine lobom koji je šokirao golmana protivničkog tima.
Silva je primetio da je Slovenac Žiga Frelih napustio svoj kazneni prostor, pa je sa nekih 70 metara - a možda i nešto malo više, uputio udarac koji je nekoliko sekundi kasnije postao gol. manj