Stranski sodnik se je veselil dosojenega penala v korist Tottenhama

Ali je možno, da se je stranski sodnik razveselil dosojene enajstmetrovke v korist Tottenhama? Ali pa ga je zgolj razveselilo dejstvo, da je glavni sodnik v izdihljajih dvoboja najstrožjo kazen dosodil po posvetu z njim?Kakorkoli že, med navijači Liverpoola močno odmeva dejanje stranskega sodnika, ko je po dosojeni enajstmetrovki stisnil pest in jo v znak zmagoslavja malce dvignil v zrak. Dvoboj med Liverpoolom in Tottenhamom se je sicer končal z neodločenim izidom (2:2), zvezdnik Londončanov Harry Kane pa je v 87. minuti zgrešil ... več Ali je možno, da se je stranski sodnik razveselil dosojene
enajstmetrovke v korist Tottenhama? Ali pa ga je zgolj razveselilo dejstvo, da je glavni sodnik v izdihljajih dvoboja najstrožjo kazen dosodil po posvetu z njim?Kakorkoli že, med navijači Liverpoola močno odmeva dejanje stranskega sodnika, ko je po dosojeni enajstmetrovki stisnil pest in jo v znak zmagoslavja malce dvignil v zrak. Dvoboj med Liverpoolom in Tottenhamom se je sicer končal z neodločenim izidom (2:2), zvezdnik Londončanov Harry Kane pa je v 87. minuti zgrešil najstrožjo kazen. V drugem poskusu v 94. minuti je bil uspešen.