Tim Gajser obležal v nezavesti, zlom čeljusti ni izključen

Slovenski motokrosist Tim Gajser je na dirki italijanskega prvenstva v Mantovi, ki služi kot priprava na MXGP sezono, doživel 'brutalen' padec. Nekdanji svetovni prvak je po padcu in trku s svojim motorjem na enem od skokov obležal v nezavesti. Trenutno zdravstveno stanje 21-letnega Makolčana še ni znano.Tim Gajser je že na uvodu pripravljane sezone doživel šok. 21-letni Makolčan je doživel hud padec na tretji dirki italijanskega prvenstva, ki je potekala v Mantovi. Gajser je večino dirke vozil za vodilnim dirkačem in aktualnim svetovnim ... več Slovenski motokrosist Tim Gajser je na dirki italijanskega prvenstva v Mantovi, ki služi kot priprava na MXGP sezono, doživel 'brutalen' padec. Nekdanji svetovni prvak je po padcu in trku s svojim motorjem na enem od skokov obležal v nezavesti. Trenutno zdravstveno stanje 21-letnega Makolčana še ni znano.Tim Gajser je že na uvodu pripravljane sezone doživel šok. 21-letni Makolčan je doživel hud padec na tretji dirki italijanskega prvenstva, ki je potekala v Mantovi. Gajser je večino dirke vozil za vodilnim dirkačem in aktualnim svetovnim prvakom MXGP Antonijem Cairolije, toda sedem minut do konca izteka časa dirke ga je prehitel Jeremy van Horebeek. Slovenski motokrosistični as je želel Belgijca prehiteti, in je bil na dobri poti, da znova osvoji drugo mesto, toda na enem od skokov je bil predolg in padec je bil neizbežen.Nekdanji svetovni prvak v razredu MX2 in MXGP je ob pristanku z glavo trčil ob motor, zaradi trka pa je za 21 sekund izgubil celo nezavest. Trenutno zdravstveno stanje mladega Gajserja še ni znano, zagotovo pa je padec prišel ob nepravem času, saj se sezona svetovnega prvenstva MXGP začne 4. marca v Argentini. Po prvih informacijah naj bi si zlomil čeljust in izgubil nekaj zob, več pa bo znano po zdravniškem pregledu v bližnji bolnišnici.