To je Dončić storil na klopi za rezervne igralce

Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić je z Dallas Mavericks v noči na četrtek v ligi NBA premagal Charlotte Hornets s 122:84, 19-letni Ljubljančan pa se je izkazal z dvojnim dvojčkom 18 točk in desetih skokov, vpisal je še štiri asistence. Dončić je bil skupaj z Dennisom Smithom prvi strelec tekme. Eno točk manj kot omenjena je dal Harrison Barnes. Dallas je z zmago prekinil devet tekem dolg niz brez uspeha v gosteh. Nazadnje je slavil 28. novembra. A nase je opozoril tudi proti koncu tekme, ko je imel Dallas že dolgo časa ... več Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić je z Dallas Mavericks v noči na četrtek v ligi NBA premagal Charlotte Hornets s 122:84, 19-letni Ljubljančan pa se je izkazal z dvojnim dvojčkom 18 točk in desetih skokov, vpisal je še štiri asistence. Dončić je bil skupaj z Dennisom Smithom prvi strelec tekme. Eno točk manj kot omenjena je dal Harrison Barnes. Dallas je z zmago prekinil devet tekem dolg niz brez uspeha v gosteh. Nazadnje je slavil 28. novembra. A nase je opozoril tudi proti koncu tekme, ko je imel Dallas že dolgo časa zagotovljeno zmago. Dončić je takrat dvoboj spremljal s klopi za rezervne igralce, v enem trenutku pa ga je v dobro voljo spravila kamera v dvorani. Ta ga je pokazala na velikem zaslonu, kar je opazil tudi mladi Slovenec. Ob tem je zaploskal in se na široko nasmehnil.