kategorije

Trenutek,ko je obnemela Poljska:Stoch v zraku zakrilil z rokama

Stefan Kraft je dobil prvo posamično tekmo na Raw Air turneji. Z zmago na Holmenkollnu je Avstrijec tudi prevzel vodstvo v svetovnem pokalu. Od petih slovenskih finalistov je bil najboljši Peter Prevc 16. Doslej vodilni v svetovnem pokalu in zmagovalec novoletne turneje Poljak Kamil Stoch pa je imel v finalu veliko smole.Visoko v zraku je začel izgubljati oblast nad smučmi, zakrilil je z rokama in predčasno pristal, na srečo dovolj varno, da se je izognil padcu, toda zaradi tega je nazadoval s petega na 22. mesto in vodstvo v pokalu ... več Stefan Kraft je dobil prvo posamično tekmo na Raw Air turneji. Z zmago na Holmenkollnu je Avstrijec tudi prevzel vodstvo v svetovnem pokalu. Od petih slovenskih finalistov je bil najboljši Peter Prevc 16. Doslej vodilni v svetovnem pokalu in zmagovalec novoletne turneje Poljak Kamil Stoch pa je imel v finalu veliko smole.Visoko v zraku je začel izgubljati oblast nad smučmi, zakrilil je z rokama in predčasno pristal, na srečo dovolj varno, da se je izognil padcu, toda zaradi tega je nazadoval s petega na 22. mesto in vodstvo v pokalu prepustil dvakratnemu svetovnemu prvaku Kraftu, ki je slavil petič v sezoni.