Valentino Rossi se je spet jezil

Valentino Rossi je pred nedeljsko dirko v Silverstonu v kvalifikacijah zasedel šele 12. mesto. Italijan bi bil lahko uvrščen veliko višje, če v boksu na bi naredili napake. Verjeli ali ne, za italijanskega dirkača sta bili usodni dve sekundi, kar ga je po koncu kvalifikacij razjezilo. Valentino Rossi se je v sobotnih kvalifikacijah, ki jih je zaznamoval dež, uvrstil šele na 12. oziroma na zadnje mesto. Lahko bi bil uvrščen veliko višje, če bi v zadnjih trenutkih kvalifikacij prišel še pravi čas na stezo. Rossi je zamudil pičli dve ... več Valentino Rossi je pred nedeljsko dirko v Silverstonu v kvalifikacijah zasedel šele 12. mesto. Italijan bi bil lahko uvrščen veliko višje, če v boksu na bi naredili napake. Verjeli ali ne, za italijanskega dirkača sta bili usodni dve sekundi, kar ga je po koncu kvalifikacij razjezilo. Valentino Rossi se je v sobotnih kvalifikacijah, ki jih je zaznamoval dež, uvrstil šele na 12. oziroma na zadnje mesto. Lahko bi bil uvrščen veliko višje, če bi v zadnjih trenutkih kvalifikacij prišel še pravi čas na stezo. Rossi je zamudil pičli dve sekundi, in če bi mu priznali zadnji krog, bi tekmo začel iz druge vrste oziroma s petega mesta.