kategorije

Veselinu Vujoviću 'počil film'

Slovenski rokometni selektor Veselin Vujović je s svojimi burnimi odzivi v preteklosti že večkrat opozoril nase. Tokrat je veliko prahu dvignil na tekmi svojega Železničarja iz Niša na gostovanju pri Vojvodini, kjer je v četrtfinalu srbskega pokala povsem izgubil živce in se skoraj zapletel v pretep z navijači in predstavniki domačega kluba. Slovenski selektor, sicer črnogorski rokometni strateg Veselin Vujović je znova opozoril nase, a tokrat z neljubim incidentom. Pri vodstvu Vojvodine z 11:10 ob koncu 24. minute prvega polčasa je ... več Slovenski rokometni selektor Veselin Vujović je s svojimi burnimi odzivi v preteklosti že večkrat opozoril nase. Tokrat je veliko prahu dvignil na tekmi svojega Železničarja iz Niša na gostovanju pri Vojvodini, kjer je v četrtfinalu srbskega pokala povsem izgubil živce in se skoraj zapletel v pretep z navijači in predstavniki domačega kluba. Slovenski selektor, sicer črnogorski rokometni strateg Veselin Vujović je znova opozoril nase, a tokrat z neljubim incidentom. Pri vodstvu Vojvodine z 11:10 ob koncu 24. minute prvega polčasa je slovenskemu selektorju ob besedah enega izmed domačih navijačev povsem "počil film". Vujović kljub izbruhu jeze ni bil izključen in je tekmo vodil do konca. Tekma četrtfinala se je končala s tesno zmago Vojvodine (26:25), Železničar pa se je po lanski osvojitvi pokala letos predčasno poslovil od pokalnega tekmovanja.