Zabil najlepši gol sezone, nato trčil v betonski zid

Olimpija je v 7. krogu domače Prve Lige TS pred domačimi gledalci v Stožicah nadigrala velenjski Rudar (5:0) in se veselila tretje zmage v sezoni. Med junaki visoke zmage je bil nedvomno portugalski napadalec Jucie Lupeta, ki je v 35. minuti s škarjicami dosegel zadetek, s katerim bo zagotovo kandidiral za najlepši gol sezone 2018/2019. Sanjski uvod v dresu ljubljanskega kluba se sicer ni nadaljeval po željah 25-letnega nogometaša, ki je nekaj minut kasneje po dvoboju z Ivanom Vasiljevićem priletel v betonski zid ob robu zelenice. ... več Olimpija je v 7. krogu domače Prve Lige TS pred domačimi gledalci v Stožicah nadigrala velenjski Rudar (5:0) in se veselila tretje zmage v sezoni. Med junaki visoke zmage je bil nedvomno portugalski napadalec Jucie Lupeta, ki je v 35. minuti s škarjicami dosegel zadetek, s katerim bo zagotovo kandidiral za najlepši gol sezone 2018/2019. Sanjski uvod v dresu ljubljanskega kluba se sicer ni nadaljeval po željah 25-letnega nogometaša, ki je nekaj minut kasneje po dvoboju z Ivanom Vasiljevićem priletel v betonski zid ob robu zelenice. Posledice so bile tako hude, da tekme ni mogel nadaljevati. Lupeta, ki je bil v odlični dnevni formi, je bil nad razpletom tako razočaran, da je ob slovesu od zelenice besno udaril po sedežu na ljubljanski klopi.