Zaradi Dragića nastal kaos

Slovenski košarkar v ligi NBA Goran Dragić se je s svojo ekipo Miami Heat znašel v škripcih, potem ko je v domači dvorani izgubil četrto tekmo dvoboja prvega kroga končnice proti Philadelphia 76ers s 102:106. Gosti so v boju na štiri zmage povedli s 3:1, naslednja tekma bo v noči na sredo v Philadelphii. Pri gostih se je najbolj izkazal Avstralec Ben Simmons, ki je postal prvi novinec po legendarnem Magicu Johnsonu leta 1980 s trojnim dvojčkom v končnici prvenstva NBA - dosegel je 17 točk in 13 skokov in deset podaj -, J.J. Redick pa ... več Slovenski košarkar v ligi NBA Goran Dragić se je s svojo ekipo Miami Heat znašel v škripcih, potem ko je v domači dvorani izgubil četrto tekmo dvoboja prvega kroga končnice proti
Philadelphia 76ers s 102:106. Gosti so v boju na štiri zmage povedli s 3:1, naslednja tekma bo v noči na sredo v
Philadelphii. Pri gostih se je najbolj izkazal Avstralec Ben Simmons, ki je postal prvi novinec po legendarnem Magicu Johnsonu leta 1980 s trojnim dvojčkom v končnici prvenstva NBA - dosegel je 17 točk in 13 skokov in deset podaj -, J.J. Redick pa je k zmagi prispeval 24 točk. Na drugi strani je Goran Dragić v 37 minutah dosegel 20 točk (met 9:19) in imel štiri ukradene žoge, tri podaje in en skok. Za nameček pa je v drugi četrtini prišlo do ravsa med igralci, ko je Robert Covington storil grd prekršek nad Dragićem, slovenskemu zvezdniku pa je v bran stopil James Johnson. Tako Covington kot Johnson sta končala s tehničnima napakama.